המלצות

יום הלימודים אצל גיל זהו יום שאליו אורי מחכה כל השבוע ההשפעה שלו ממשיכה בעיסוק בתוכן ובעשייה גם בימים שאורי לא נמצא אצל גיל.
גיל בנה תוכנית לימודים מרשימה. יש  בה חשיבה על כל פרט , שילוב נדיר ברמה הכי גבוהה של למידה עיונית יחד עם עבודת סדנא, ניסויים,משק חי, חקלאות והכל מחובר להכל באופן אורגני שמתיישב בראש ובלב של הילדים.כך נעשית למידה והפנמה משמעותית של הנלמד.
החשיבה על כל פרט בתוכנית מתבטאת בתוכנית הלימודים, בקשר בין חברי הקבוצה , בנתינת מענה לכל אחד מהתלמידים ולהם כקבוצה מגובשת שעובדת יחד, מטיילת, חוקרת ויוצרת.
אנחנו מרגישים שהמפגש עם גיל הוא מעורר השראה עבור אורי ועבורנו ובזכות גיל נפתחו אצל אורי עולמות חדשים מאתגרים, מרתקים ומרפאים שתורמים לו מאוד.  תודה!!!

משפחת אריאל- כפר פינס

הלימודים באדמהדע הם שיא השבוע בשביל אלישע. הוא קם בהתרגשות ולא יכול לחכות לתחילת היום. הוא נהנה ממגוון כל כך עשיר של תכנים: עולם החי, צומח ואנרגיה. וגם עבודות עץ שונות, סיורים ועוד ועוד.
אדמהדע זה לא רק בית ספר בשבילו, זה ממש בית. מקום שהוא מרגיש בטוח ואהוב בו. גם בשבילנו, ההורים, זה אי של שקט ובטחון. מקום שנדע שתמיד יראה את הבן שלנו.

דנה וליאור רוזנבלט. פרדס חנה

איילת חן תמיד הייתה ילדה מיוחדת. סקרנית ואוהבת ספר, אבל גם ילדה של חוץ ושל הרפתקאות. אדמהדע ממש נבנה עבורה. מהלך מדוייק הלוקח מכל מה שמעניין ילדים (ומבוגרים) ומייצר מהם תוכנית מעניינת, מקצועית ועשירה מאין כמותה. איילת חן לוקחת מהכל- מלימודי מכניקה ברמה של תיכון, מתצפיות הציפורים, מהניווטים והסדנאות הכל כך מיוחדות. התעודה שאת הנייר שלה הכינה בעצמה תלוייה ליד המיטה שלה באופן קבוע והיא יודעת לדקלם אותה בעל פה. זה אומר עבורנו הכל

מלכה ואור הולאן פרדס חנה

באדמהדע הילדים שלנו לומדים בבית הספר של החיים.
הם לומדים לחשוב, להתמודד עם אתגרים, לנצח את המדע ואת מגבלות החשיבה האנושית.
הם לומדים הרבה יותר מטכניקות גילוף ושימוש בסופר 7, הם לומדים לנצל את הכישורים שלהם למען עצמם ולמען העולם.

הדסה וחנן בן ארי

זכינו בשלושה מפגשים קסומים בסדנת אבות ובנים. חשבנו שהגענו ללמוד על עצים. למעשה, גילינו שהגענו ללמוד גם על עצמנו. ראינו שיש כל כך הרבה מה ללמוד על עצים ואנשים, כשלפעמים מה שנדרש הוא רק לעצור, להקשיב ולהתבונן.
חוויה נהדרת ומומלצת לכל הורה וילד!

בעז וגבע שלו

דילוג לתוכן